پليس در تعقيب عامل اسيدپاشي به زنان در اصفهان/عکس+ 18 | هادیان البرز
 • آرشیو
 • پیوند ها
 • درباره ما
 • خوراک RSS
 • FeedBurner
 • تماس با ما
 • پر بازدیدترین ها
  استان البرز
  پر بیننده ترین نماها
  کد خبر : 57746
  سرویس خبری: اجتماعی,حوادث
  تاریخ انتشار : ۲۷ مهر ۱۳۹۳ - ۰۰:۲۰
  41265_562
  چاپ خبر

  پنجشنبه شب زن دیگری در اصفهان مورد اسیدپاشی افراد ناشناس قرار گرفت.

  حادثه اسیدپاشی در حالی اتفاق افتاد که چند شاهد عینی و کسبه خیابان مهرداد اصفهان شاهد این اتفاق بودند. به گفته آنها، مهاجمان ناشناسی که سوار بر موتور بودند، به زن جوانی که سوار خودرو سمند بود نزدیک شده و پس از پاشیدن اسید روی دست و صورت این زن به سرعت فرار کردند.

  41265_562

  علی شجاعی یکی از کسبه خیابان مهرداد می‌گوید: زن جوان حدوداً ۲۷ ساله بود و حجاب معمولی داشت و پس از اسیدپاشی از ناحیه صورت و دست به‌شدت دچار سوختگی شد. مردان اسیدپاش کلاه ایمنی بر سر داشتند و امکان شناسایی آنها وجود نداشت.

  سرهنگ حسین حسین‌زاده جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان با تایید اسیدپاشی در خیابان مهرداد در این باره گفت: این چندمین باری است که خبر اسید پاشی روی زنان را می‌شنوم اما تاکنون فقط دو مورد اسیدپاشی تایید شده است. پلیس اصفهان در حال برنامه‌ریزی برای شناسایی متهمان است.

  همچنین فضل‌الله کفیل، فرماندار اصفهان نیز در گفت‌وگو با سایت‌های خبری و خبرگزاری‌های گوناگون در مورد این حوادث با تایید دو مورد اسید پاشی، گفت: هر دو حادثه با فاصله زمانی کوتاه اتفاق افتاده و پلیس در حال بررسی این موارد است.

  وی در مورد اینکه آیا این اسیدپاشی‌ها به علت بدحجابی زنان است، گفت: یکی از خانم‌ها که مورد اسید پاشی قرار گرفته متاهل بوده است و احتمال دارد این حادثه مربوط به اختلافات شخصی بوده باشد.
  تاريخ ۲۷ مهر ۱۳۹۳      
  ,, , , , ,

  شماره پیامک: 10000353817190
  ایمیل مستقیم: hadianealborz@gmail.com

  اخبار مرتبط

  
  1. سارا :

   سریع تر رسیدگی کنید.خدا به این خانوما کمک کنه.واقعا شرایط بدی دارن.کسی که این کارو کرده ابروی ایران و ایرانی رو برده.میگن ایران کشوری هست که رو صورت زناش اسید میپاشن

  2. سعید :

   دختری که روش اسید پاشیده میشه حتما خودش عامل تحریک بوده وگرنه مردم اینقده بیکار نیستن فرت و فرت اسید بریزن روی همدیگه . دخترای ایرانی باید دقت بیشتری تو رفتار و گفتار و قول دادن به این و اون داشته باشن.

  منتظر نظر شما هستیم !