شعار مرگ بر آمریکا زبان مشترک همه ملت های ضد استکباری است | هادیان البرز
 • آرشیو
 • پیوند ها
 • درباره ما
 • خوراک RSS
 • FeedBurner
 • تماس با ما
 • پر بازدیدترین ها
  استان البرز
  پر بیننده ترین نماها
  کد خبر : 111858
  سرویس خبری: اجتماعی,اخبار ویژه,اختصاصی,البرز,چهارباغ,ساوجبلاغ
  تاریخ انتشار : ۱۳ آبان ۱۳۹۴ - ۰۸:۲۱
  IMG_3701_525x350
  چاپ خبر

  "هادیان البرز" امام جمعه چهارباغ :

  امام جمعه چهارباغ با اشاره به روحیه حسینی ملت ایران و اینکه شعار مرگ بر آمریکا زبان مشترک همه ملت های ضد استکباری است گفت : غارت‌گری و جنایت، ذات نظام استکبار است .

  به گزارش خبرنگار هادیان البرز، حجت الاسلام والمسلمین محمدی امام جمعه چهارباغ در حاشیه راهپیمایی بزرگ ۱۳ آبان در شهرستان ساوجبلاغ گفت : استکبار در تلاش است تا با استحاله فرهنگی و تغییر نگاه به ارزش‌ها به اهداف خود دست یابد. استکبار روش‌های مختلفی برای دستیابی به اهداف خود دارد و باید گفت غارت‌گری و جنایت، ذات نظام استکبار است .

  وی افزود : امسال ۱۳آبان با ماه محرم الحرام، ماه شهادت، ایستادگی و عزت طلبی امام حسین(ع) همراه گشته است تا صدای هیهات مناالذله ملت ایران با حماسه عاشورا پیوند بخورد و به دنیا نشان دهد که ایران اسلامی در برابر فشارهای سیاسی، نظامی و اقتصادی حاضر نیست عزت و سربلندی خود را زیر پا بگذارد

  امام جمعه چهارباغ با اشاره به روحیه حسینی ملت ایران و اینکه شعار مرگ بر آمریکا زبان مشترک همه ملت های ضد استکباری است ادامه داد: در شرایط کنونی ترویج فرهنگ عاشورایی در بین مسلمانان و دیگر اقوام، منجر به شیوه دائمی مبارزه با استکبار برای حق طلبان می شود که استکبار از این امر می ترسد و با تمام ابزار و تبلیغات و رسانه های خود برای استحاله فرهنگ عاشورا آمده است .

  حجت الاسلام والمسلمین محمدی انقلاب اسلامی را مرهون مجالس امام حسین(ع) دانست و گفت: فرهنگ عاشورا و فهم آن سبب شده تا مردم ایران اسلامی نه تنها در دوران دفاع مقدس بلکه ۳۷ سال در برابر استکبار جهانی ایستادگی کنند .

  امام جمعه چهارباغ با اشاره به حضور حماسی و پرشور مردم در راهپیمایی در روز ملی استکبارستیزی اینگونه بیان کرد : ملت ایران در راهپیمایی ۱۳ آبان که روز مبارزه ملی با استکبارجهانی است و حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری بارها آمریکا را جلوه استکبار شیطانی دانسته‌اند، با شعار مرگ بر آمریکا اعلام ضدیت خود را با استکبار جهانی اعلام کردند و قوی تر از گذشته زن ومردو دانش آموز و دانشجو و همه اقشار ملت در صحنه حضور پیدا کردند و اعلام نمودند که هرگزاز شعار مرگ بر آمریکا دست برنخواهند داشت .

  IMG_3701_525x350
  تاريخ ۱۳ آبان ۱۳۹۴      
  ,, , , , , ,

  شماره پیامک: 10000353817190
  ایمیل مستقیم: hadianealborz@gmail.com

  اخبار مرتبط

  

  منتظر نظر شما هستیم !