استقرار اولین غرفه جمع آوری پسماند خشک در شهر جدید هشتگرد | هادیان البرز
 • آرشیو
 • پیوند ها
 • درباره ما
 • خوراک RSS
 • FeedBurner
 • تماس با ما
 • پر بازدیدترین ها
  استان البرز
  پر بیننده ترین نماها
  کد خبر : 112771
  سرویس خبری: اجتماعی,اخبار ویژه,اختصاصی,البرز,چهارباغ,ساوجبلاغ
  تاریخ انتشار : ۱۶ آبان ۱۳۹۴ - ۰۶:۳۱
  IMG_3822_532x355
  چاپ خبر

  "هادیان البرز"

  اولین غرفه از سه غرفه در نظر گرفته شده جهت تکمیل طرح تفکیک پسماند خشک از مبداء در شهر جدید هشتگرد روبروی آتش نشانی شهرداری واقع در فاز ۱ خیابان مسجد استقرار یافت.

  به گزارش خبرنگار هادیان البرز، اولین غرفه از سه غرفه در نظر گرفته شده جهت تکمیل طرح تفکیک پسماند خشک از مبداء در شهر جدید هشتگرد روبروی آتش نشانی شهرداری واقع در فاز ۱ خیابان مسجد استقرار یافت. ساعت کاری این غرفه از ساعت ۹ صبح الی ۱۳ و همچنین از ساعت ۱۴ الی ۱۶ می باشد و همه روزه بجز تعطیلات رسمی آماده پاسخگویی به شهروندان می باشد.

  امیر زارعدار مسئول خدمات شهری شهرداری شهر جدید هشتگرد با اعلام این خبرضمن درخواست از شهروندان نسبت به عدم همکاری با افراد غیر مجاز از مردم خواست که قبل از انجام هر کاری نسبت به مطالعه بروشور توزیع شده و شناخت کامل پسماند خشک اقدام نمایند تا در نهایت زباله ای را که تحویل مأموران می شود فقط شامل پسماند خشک باشد.

  زارعدار اضافه کرد:استقرار این غرفه ها سبب عدم مراجعه ماموران جمع آوری پسماند به درب منازل نمی شود و شهروندان با مراجعه و تحویل پسماند خشک به این غرفه می توانند پس از وزن کردن کیسه ها طبق قیمت مصوب ثبت شده مواد شوینده و کیسه رایگان تحویل بگیرند.

  مسئول خدمات شهری شهرداری در مورد درخواست شهروندان نسبت به استقرار مخازن در آپارتمان ها گفت: تعداد محدودی مخازن ۱۲۰ لیتری در نظر گرفته شده است و شهروندانی که مایل به نگهداری این مخازن هستند پس از دریافت فرم مربوطه از غرفه جمع آوری پسماند و تکمیل آن توسط مدیر ساختمان می توانند این مخازن را برای آپارتمان خود دریافت کنند. مأموران جمع آوری هفته ای یک بار با مراجعه به ساختمان مورد نظر ضمن تخلیه پسماند خشک و وزن کردن آن مبلغ ریالی آن را تحویل مدیر ساختمان خواهند کرد تا برای همان ساختمان هزینه شود.

  IMG_3822_532x355
  تاريخ ۱۶ آبان ۱۳۹۴      
  ,, , , ,

  شماره پیامک: 10000353817190
  ایمیل مستقیم: hadianealborz@gmail.com

  اخبار مرتبط

  

  منتظر نظر شما هستیم !