شهید تمام زاده چون جیبش بسته بود دهانش باز بود/روحانیت پیش قراول نهضت های آزادی طلب بوده است | هادیان البرز
 • آرشیو
 • پیوند ها
 • درباره ما
 • خوراک RSS
 • FeedBurner
 • تماس با ما
 • پر بازدیدترین ها
  استان البرز
  پر بیننده ترین نماها
  کد خبر : 113674
  سرویس خبری: اجتماعی,اختصاصی,اسلایدر,البرز,ایثار و شهادت,حوزه,دین و اندیشه,سبک زندگی,سرخط اخبار,سیاسی,فرهنگی,کرج
  تاریخ انتشار : ۲۰ آبان ۱۳۹۴ - ۰۶:۵۳
  حجت الاسلام ذوالنور
  چاپ خبر

  "هادیان البرز" حجت الاسلام ذوالنور در مراسم وداع با پیکر شهید حجت الاسلام تمام زاده:

  شهید تمام زاده تمام دارایی اش ۵ میلیون تومان پول بود. پشت به تمام دنیایش کرد و پشت پا زد و رفت. چون جیبش بسته بود دهانش باز بود.

  به گزارش خبرنگار هادیان البرز، حجت الاسلام ذوالنور در مراسم وداع با پیکر مطهر شهید حجت الاسلام تمام زاده که در حوزه کرج برگزار شد گفت:شهید تمام زاده تمام دارایی اش ۵ میلیون تومان پول بود. پشت به تمام دنیایش کرد و پشت پا زد و رفت. ابوهادی چون جیبش بسته بود دهانش باز بود.

  غلام همت آنم که زیر چرخ کبود/ زهرچه رنگ تعلق پذیرد آزاد است

  مشاور نماینده ولی فقیه درسپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: در طول تاریخ اسلام روحانیت پیش قراول نهضت و حرکت های آزادی طلب بوده است. طبق آمار بنیاد شهید ۲۷۰۰ شهید طلبه و روحانی داریم اما وقتی کنگره های شهدای روحانی را در استان های مختلف برگزار می کنیم می بینیم که بسیاری از شهدای روحانی با القاب مقدسی مانند بسیجی دفن شده اند، اما بعد از گشتن ها متوجه شدیم که بالغ بر ۴۳۰۰ شهید طلبه و روحانی داریم که این یعنی دو و نیم برابر دیگر اقشار. این نشانگر این است که روحانیت هیچ گاه نگفته است که بروید و بجنگید، بلکه همیشه رفته است و گفته است بیایید یا اینکه گفته است بیایید برویم و بجنگیم. امروز در یمن، عراق و سوریه و کشورهایی در آن ها شاهد بیداری اسلامی هستیم، می بینم که روحانیون پیشتاز و در خط مقدم مبارزه هستند.

  وی تصریح کرد: مهم ترین راهبردی که امروز نظام سلطه در پیش گرفته است بعد از جنگ تمدن ها، جنگ درون تمدنی است. در این جا دیگر امریکا نیروهای کلاسیک خود را نمی تواند به کار بگیرد مجبور است از نیروی تکفیری استفاده کند. این ها آمدند با بازسازی القاعده و طالبان برای اسلام مدلسازی کردند، که هرکس خواست به سمت اسلام گرایش پیدا کند به او بگویند این اسلام است.

  حجت الاسلام ذوالنور اذعان داشت: امروز در سوریه شاهد آن هستیم که ۲۳ کشور رسما پایگاه نظامی دارند و ۸۴ کشور کارهای اطلاعاتی می کنند و از ۱۰۲ کشور نیروی انسانی وارد جنگ شده است و در برابر محور مقاومت می جنگند. لذا جنگ سوریه و جنگ عراق نیست بلکه جنگ جنگ داخلی جهان اسلام با خودشان است.

  رزمنده سال های دفاع مقدس گفت: داعش یک نیروی زیرخاکی و پارتیزانی نیست.مدرنترین اسلحه ها را دارد. اسلحه هایی که غرب به ویژه امریکا به این ها داده است. امریکا مدعی است که به وسیله ماهواره هایش می تواند دره ها و شیارها را ببیند پس چگونه تکفیری ها را که گاه ستون زرهی آن ها به بالای هزار نفربر و تانک می رسد ببیند؟

  وی با اشاره به جنایاتی که تکفیری به اسلام کرده اند افزود: آن ها مورد نفرت همه حتی غیر مسلمان ها هستند. اینکه غرب برای مبارزه با تکفیری ها سه سال زمان می خواهد جهت از بین بردن آن ها نیست بلکه برای ساخت داعش مدل دو و سه است که شدت نفرت این ها را نداشته باشدو غرب بتواند خود را از منجلاب رسوایی کمک به این ها دربیاورد.

  امروز کشورهای مثل روسیه به خاطر منافع خود و حفظ نفوذ خود در منطقه دارند کمک به مردم سوریه می کنند اما شهید تمام زاده و امثالش به خاطر منافع خود بلکه به خاطر مبانی قرآنی و حدیثی و دفاع از کشورمان در خارج از مرزها برای مبارزه و جنگ رفته اند.
  تاريخ ۲۰ آبان ۱۳۹۴      
  ,, , , , , ,

  شماره پیامک: 10000353817190
  ایمیل مستقیم: hadianealborz@gmail.com

  اخبار مرتبط

  

  منتظر نظر شما هستیم !