حجت الاسلام پور مظاهری کاندیداتوری خود را اعلام کردند | هادیان البرز
 • آرشیو
 • پیوند ها
 • درباره ما
 • خوراک RSS
 • FeedBurner
 • تماس با ما
 • پر بازدیدترین ها
  استان البرز
  پر بیننده ترین نماها
  کد خبر : 121541
  سرویس خبری: اختصاصی,البرز,سیاسی,کرج
  تاریخ انتشار : ۲۹ آذر ۱۳۹۴ - ۰۷:۲۲
  photo_2015-12-21_11-15-37
  چاپ خبر

  صبح امروز حجت الاسلام پور مظاهری نایب رییس سابق شورای اسلامی شهر کرج با حضور درفرمانداری کاندیداتوری خود را اعلام کردند

  به گزارش خبرنگار “هادیان البرز” صبح امروز حجت الاسلام پور مظاهری نایب رییس سابق شورای اسلامی شهر کرج با حضور درفرمانداری کاندیداتوری خود را اعلام کردند.خبرنگارمستقر در ستاد انتخاباتی مصاحبه ای را باایشان داشته اند که شرح آن را میخوانید:

  معیارهای انتخاب اصلح رو میفرمایید؟

  بسم االله الرحمن الرحیم در راستا انتخابات خصوصا انتخابات مجلس شورای اسلامی امام خمینی “ره” یک سری معیارهایی را در خصوص انتخاب اصلح بیان فرمودند از جمله <<تدین -تهد تخصص شجاعت درگفتار-متهد به اخلاق اسلامی -ازقشر ضعیف و دردمند-کسی باشد که درد جامعه را حس کند>> مواردی که امام راحل مکرر فرمودندبود.

  ما میتوانیم بر اساس این فرمایشات انتخاب اصلح را داشته باشیم معیار هایی که امام تعیین کرده اند برای ما حجت است.

  photo_2015-12-21_11-16-18

  photo_2015-12-21_11-16-22
  علاوه بر آن در رابطه با ده سالی که سه انتخابات مجلس برگزار شددر عصر حضرت امام و مابقی در طول ۲۶ سال که بعد از رحلت ایشان مقام معظم رهبری به عنوان ولایت فقیه بودند مکرر در خصوص انتخابات و آستانه انتخابات معیارهایی رو مشخص فرمودند.
  تقریبا ۶دوره در طول رهبری درخشان مقام معظم رهبری انتخابات مجلس برگزار شده و شرایطی را معمولا مشخص کرده اند.چه شرایط انتخاب کنندگان و چه شرایط انتخاب شوندگان.
  انتخاب کنندگان باید هوشیار و بیدار باشندتا بدانند چه افرادی را انتخاب می کنند و همینطور درخصوص انتخاب شوندگان معیارهایی را مشخص کردند.تقریبا معیارهایی مشابه با معیارهایی که امام بزرگوارمون فرمودند: <<تدین -تهد-تخصص-شجاعت در گفتاراخلاق-انقلابی-مکتبی>> که این موارد باید احیا شود بیان شود برای مردم که این نکات را بدانند و توجه داشته باشند.
  انتخاب شوندگان باید دچار گرایشات و جریاناتانحرافی نباشند.همیشه در خط مقدم ارزش مداری و ولایت مداری باشند.

  photo_2015-12-21_11-16-07

  photo_2015-12-21_11-16-05
  هدفتون از کاندیداتوری را بفرمایید؟
  یکی از مواردی که ماباید توجه کنیم یایکی از انگیزه های اصلی ما با توجه به شرایط سیاسی نظام و انقلاب در این ایام خصوصا سال های اخیر که به نظر میرسد کمتر به آن توجه شده است ارزش های انقلاب است که باید یکی از انگیزه های قوی برای حضور در انتخابات ارزش مداری و ولایت مداری و پاسداری ازآرمان های اما خمینی “ره” و زنده نگه داشتن امام و شهدا و ارزش های دفاع مقدس و آرمان هایی که امام برای ما تعیین کرده بودند است.
  شهدایی که جان عزیزشان را دادند و بسیاری از ایثارگران و رزمندگانی که در این راه صدمه دیدند به خاطر آرمانها و ارزش های دینی انقلابی که ماباید مورد نظر داشته باشیم.
  بنده فکر میکنم یکی از دغدغه های مقاممعظم رهبری همین است که مابایدآرمان های انقلاب و فرمایشات امام راحل را گرامی بداریم بتوانیم به آنها عمل کنیم و احیا کنیم..
  حجت الاسلام پورمظاهری در انتها افزودند: هر کاری که انجام میشود چه د رحوزه اقتصادی-اقتصاد مقاومتی و همه طرح ها و لوایح باید مبتنی بر فرهنگ و ارزش های دینی و انقلابی و متناسب با فرمایشات رهبر انقلاب باشد انشاءالله.

  انتهای پیام/
  تاريخ ۲۹ آذر ۱۳۹۴      
  ,, , ,

  شماره پیامک: 10000353817190
  ایمیل مستقیم: hadianealborz@gmail.com

  اخبار مرتبط

  

  منتظر نظر شما هستیم !