نامه سرگشاده جمعی از طلاب کرج به قهرمانی عضو شورای شهر کرج | هادیان البرز
 • آرشیو
 • پیوند ها
 • درباره ما
 • خوراک RSS
 • FeedBurner
 • تماس با ما
 • پر بازدیدترین ها
  استان البرز
  پر بیننده ترین نماها
  کد خبر : 127512
  سرویس خبری: اجتماعی,اخبار ویژه,اختصاصی,اسلایدر,البرز,دین و اندیشه,فرهنگی,کرج,وبلاگستان
  تاریخ انتشار : ۲۹ تیر ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۹
  نامه سرگشاده
  چاپ خبر

  نامه جمعی از طلاب و روحانیون استان البرز به خانم قهرمانی

  به گزارش گروه فرهنگ هادیان البرز، امروز جمعی از طلاب و روحانیون کرج در اعتراض به مصاحبه جنجالی و پر از اشکال خانم مریم قهرمانی عضو شورای اسلامی شهر کرج ، خطاب به ایشان نامه سرگشاده ای را تنظیم کردند و در اختیار هادیان البرز برای نشر قرار دادند.

  به گزارش گروه فرهنگ هادیان البرز، امروز جمعی از طلاب و روحانیون کرج در اعتراض به مصاحبه جنجالی و پر از اشکال خانم مریم قهرمانی عضو شورای اسلامی شهر کرج ، خطاب به ایشان نامه سرگشاده ای را تنظیم کردند و در اختیار هادیان البرز برای نشر قرار دادند.

  بسم الله الرحمن الرحیم

  سرکار خانم قهرمانی ، عضو شورای اسلامی شهر کرج

  سلام علیکم

  متاسفانه خبر دار شدیم که حضرتعالی در مصاحبه با سایت نگارانه به بیان مواضع و دیدگاه هایی پرداختید که امیدواریم نظر واقعی و حقیقی شما در عرصه فرهنگ و سیاست نباشد که اگر چنین باشد دیگر جایگاه شما در شورای اسلامی شهر کرج نیست زیرا این مواضع شما کاملا با موازین دین مبین اسلام و آرمانهای انقلاب اسلامی مغایرت دارد. چیزی که بیش از هر چیزی مردم را آزار و اذیت می کند این است که شما عضوی از کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج نیز هستید و این مطلب بر تاسف ما می افزاید که شما روزی در جامعه آموزش و پرورش کرج به ایفای نقش می پرداختید و فرزندان این شهر در سایه تفکرات شما تعلیم و تربیت می یافته اند.

  شما در مصاحبه خود گفته بودید که امیدوارید (!) روزی برسد که مذهب را از فرهنگ و هنر تفکیک کنید. آیا این تنها نظر شماست و یا همراهانی نیز در عرصه فرهنگ شهر کرج دارید ؟ آیا این نظر شماست و یا اینکه تنها برای مخالفت و موضع گیری های سیاسی این چند وقت اخیر شهر کرج به بیان این مواضع پرداخته اید ؟ آیا شما با آرمانهای انقلاب اسلامی و دین اسلام آشنایی کافی و لازم دارید و باز چنین می گویید ؟ آیا در هنگام ایراد این سخنان متوجه معنای واقعی این سخنان بوده اید ؟ آیا شما معنای جدایی دین از فرهنگ و هنر و سیاست را می دانید ؟ آیا می دانید ایران در قبل از انقلاب دین از فرهنگ و هنرش جدا بود و مردم برای تسری دین در فرهنگ و هنر و همه جوانب زندگی خود قیام کردند ؟ آ از خطری که یک هنرمند غیر متعد با تولیدات هنری خود برای اجتماع دارد خبر دارید ؟

  شما گفته بودید که واقعا ولنگاری فرهنگی در استان البرز احساس نمی کنید(!) . آیا شما در استان البرز زندگی می کنید ؟ آیا در خیابان ها و پارک ها مختلف سطح استان رفت و آمد دارید ؟ آیا برای خرید به خیابانهای کرج رفته اید و وضعیت فرهنگی را با چشمان خود دیده اید؟ آیا از مد های  روز که بر تن دختر و پسر این استان خود نمایی می کند اطلاع دارید ؟ آیا شما برای فرهنگ در سطح جامعه تعریفی دارید ؟ آیا از سن اعتیاد در مدارس راهنمایی و دبیرستان استان و کشور خبر دارید ؟ آیا از آمار طلاق در سطح جامعه استان البرز خبر دارید ؟ و هزاران آیا دیگر

   

  سر کار خانم قهرمانی عضو شورای اسلامی شهر کرج اینکه شخصی تصور کند که شما معنای واقعی این کلمات را ندانید ، تصور ساده لوحانه ای است و هر کسی که کمی از فضای سیاسی این سالهای با خبر باشد می داند که صحبتهای شما یک سیاسی بازی کودکانه بوده و با این کار خواسته اید خود را مطرح تر کرده و به آرای خود در دوره های آینده مجلس بیافزایید اما باید بدانید که هیچ گاه بار کج به منزل نمی رسد. بد نیست نگاه به سرگذشت کسانی را که پیش از شما این راه را رفته اند بیاندازید و عاقبت آنها را سرلوحه زندگی خود قرار دهید. وضعیت فرهنگ به گونه ای است که شخص رهبر معظم انقلاب مجبور به ورود شده و فرموده اند که در عرصه فرهنگ دچار ولنگاری فرهنگی هستیم ، آن وقت شما چگونه و با چه جراتی برای مقاصد و مطامع سیاسی خود با فرمایشات رهبری فرزانه انقلاب به مخالفت می پردازید. نگذارید که سرنوشت شما همانند هم پیاله های بی بی سی و صدای آمریکا شود، چرا که با این همه هوش و ذکاوت خداوند حجت را بر شما تمام کرده است.

  والسلام علی من اتبع الهدی

  جمعی از طلاب و روحانیون استان البرز
  تاريخ ۲۹ تیر ۱۳۹۵      
  ,, , ,

  شماره پیامک: 10000353817190
  ایمیل مستقیم: hadianealborz@gmail.com

  اخبار مرتبط

  

  منتظر نظر شما هستیم !