نامه مسئولانه خانم قهرمانی در جواب به طلاب و روحانیون | هادیان البرز
 • آرشیو
 • پیوند ها
 • درباره ما
 • خوراک RSS
 • FeedBurner
 • تماس با ما
 • پر بازدیدترین ها
  استان البرز
  پر بیننده ترین نماها
  کد خبر : 127548
  سرویس خبری: اجتماعی,اخبار ویژه,اختصاصی,اسلایدر,البرز,حجاب و عفاف,دین و اندیشه,سیاسی,فرهنگی,کرج
  تاریخ انتشار : ۳۰ تیر ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۲
  مریم قهرمانی1
  چاپ خبر

  در جواب نامه سرگشاده طلاب

  سرکار خانم قهرمانی عضو شورای اسلامی شهر کرج در تاریخ ۲۹ تیر ۱۳۹۵ در جواب نامه سرگشاده جمعی از طلاب و روحانیون شهر کرج ، نامه مسئولانه و شجاعانه ای را تنظیم کرده و به دفتر هادیان البرز ارسال کردند و در این نامه به بیان مواضع و دیدگاه های فرهنگی خود پرداخته اند.

  سرکار خانم قهرمانی عضو شورای اسلامی شهر کرج در تاریخ ۲۹ تیر ۱۳۹۵ در جواب نامه سرگشاده جمعی از طلاب و روحانیون شهر کرج ، نامه مسئولانه و شجاعانه ای را تنظیم کرده و به دفتر هادیان البرز ارسال کردند و در این نامه به بیان مواضع و دیدگاه های فرهنگی خود پرداخته اند.

  نامه ایشان را در زیر می خوانید:

  بسم الله الرحمن الرحیم

  در پاسخ به نامه جمعی از طلاب
  دغدغه من همان دغدغه مقام معظم رهبری و روحانیت است

  لِیَجْزِیَ اللَّهُ الصَّادِقِینَ بِصِدْقِهِمْ وَیُعَذِّبَ الْمُنَافِقِینَ.
  (تا خداوند صادقان را به خاطر صدقشان پاداش دهد و منافقان را عذاب کند).
  خداوند را شاکرم و معتقدم که روشنگری های روحانیت، انقلاب اسلامی را به سرانجام رسانده و دوران اقتدار ایران اسلامی مدیون روشنگری های روحانیت به زعامت مقام معظم رهبری است.
  یقین بدانید من نیز همچون شما دغدغه دین، دیانت و سوق دادن جامعه به سوی آموزه های عمیق اسلام ناب محمدی (ص) را دارم و معتقدم «ان الدین عند الله الاسلام؛ همانا دین نزد خدا اسلام است» و در این مسیر تمام تلاش خود را انجام می دهم که «وَ أَنْ لَیْسَ للإِنْسانِ إِلاّ ما سَعی وَ أَنَّ سَعْیَهُ سَوْفَ یُری. »

  و نیست از برای انسان مگر کوشش و تلاشی که انجام داده است و قطعاً ثمره کوشش و تلاش خود را خواهد دید. (النّجم: ۳۹ و ۴۰)

  ، امروز که به یمن اعتماد مردم شهر کرج، در مقامی قرار گرفته ام که می بایست از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی دفاع کرده و در راستای منویات مقام معظم رهبری قدم بردارم، به حکم اتَّبِعُوا مَنْ لَا یَسْأَلُکُمْ أَجْرًا وَهُمْ مُهْتَدُونَ (یس -۲۱) خود را ملزم به قدم نهادن در مسیرخدمت به مردم در لوای اطاعت از فرامین مقام معظم رهبری دانسته و تلاش دارم در این مسیر گام بردارم ،
  به یقین رسیدن به اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به جز حرکت در مسیر الهی و وحدت راه دیگری ندارد و در همین مسیر تمامی تلاشهای خود را خواهم نمود که «وَاعْتَصِمُوا بِحَبْلِ اللَّهِ جَمِیعًا وَلَا تَفَرَّقُوا»
  در پایان لازم می دانم تاکید کنم مواضع رسمی بنده در بسیاری از موضوعات منجمله امور فرهنگی در سنوات مختلف در پایگاه خبری شهرداری،خبرگزاری های رسمی من جمله فارس ،تسنیم و…روزنامه ها و نشریات محلی و سراسری به کرات منتشر شده است و اخیرا در خصوص موضوع حجاب و عفاف،موضوعات فرهنگی در رسانه های رسمی اخباری منتشر گردیده است.
  از سویی دیگر سنجش افکار و اقدامات و قضاوت فردی که در معرض انتخاب شهروندان قرار گرفته است به راحتی با رصد اظهار نظر ها،مواضع،چگونگی اعلام رای قابل واکاوی ست .
  مردم شریف،مومن و انقلابی کرج قطعا بهترین قضاوت را خواهند نمود اما در پی موضوعاتی که به اینجانب نسبت داده شده و تفاسیر متعددی از آن گردیده است باید عرض کنم متاسفانه اخیرا نوع پوششی که در جامعه دیده میشود متناسب با ارزشهای اسلامی نیست و متولیان امور فرهنگی هر یک میبایست در این خصوص با حساسیت اقدامات ذاتی را صورت دهند کاش برادرانم و خواهرانم در نیروی انتظامی که در طرح مقابله با بدحجابی خالصانه در سطح شهر حضور داشتند که نامشان را نمیدانم گواهی میدادند که شخصا در محل استقرارشان حاضر شدم و از آنان تقدیر و تشکر نمودم.
  شایسته بود مفسران عرایض بنده اخباری را که در خصوص لزوم رعایت نقطه نظرات امام جمعه محترم آیت الله حسینی همدانی در اقدامات فرهنگی در خبرگزاری های رسمی منتشر شده است را چاشنی اقدامات خود میکردند.
  به هر حال اعتقاد راسخ دارم که هر اقدام در هر حوزه ای میبایست مبتنی بر منویات مقام معظم رهبری باشد ولا غیر.
  حساسیت ایجاد شده در عزیزان دلسوز قابل احترام است و امیدوارم سو تعبیر ایجاد شده مرتفع گردد. «یا أَیُّهَا الَّذینَ آمَنُوا اتَّقُوا اللَّهَ وَ ابْتَغُوا إِلَیْهِ الْوَسیلَهَ وَ جاهِدُوا فی‏ سَبیلِهِ لَعَلَّکُمْ تُفْلِحُونَ».
  مریم قهرمانی صارم ۲۹ تیرماه ۱۳۹۵

  در پایان طلاب و روحانیون از شجاعت ایشان در بیان مواضع استقبال کرده و حمایت خود را از اجرایی شدن منویات رهبری در تمام دستگاههای دولتی اعلام می دارند.
  تاريخ ۳۰ تیر ۱۳۹۵      
  ,,

  شماره پیامک: 10000353817190
  ایمیل مستقیم: hadianealborz@gmail.com

  اخبار مرتبط

  

  منتظر نظر شما هستیم !