ما شاهد یک نظام متوحش درجهان هستیم که فریاد حقوق بشر را سر می دهد. | هادیان البرز
 • آرشیو
 • پیوند ها
 • درباره ما
 • خوراک RSS
 • FeedBurner
 • تماس با ما
 • پر بازدیدترین ها
  استان البرز
  پر بیننده ترین نماها
  کد خبر : 127757
  سرویس خبری: اجتماعی,اخبار ویژه,اختصاصی,اسلایدر,البرز,حوزه,سیاست خارجه,سیاسی,گفتگو
  تاریخ انتشار : ۰۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۳:۵۹
  بنی احمدی1
  چاپ خبر

  حجت الاسلام بنی احمدی مدیر حوزه علمیه خواهران استان البرز

  شیعیان کشمیر به واسطه مظلومیت و عدم توانایی دفاع از خود و سیاست انگلیسی تفرقه بیانداز و حکومت کن ، دچار یک کشتار فجیع و مظلومانه شده است و متاسفانه با سکوت عجیب و قابل تامل دنیا بر این فجایع افزوده می شود.

  حجت الاسلام بنی احمدی مدیر حوزه علمیه خواهران در خصوص کشتار شیعیان کشمیر گفت : شیعیان کشمیر به واسطه مظلومیت و عدم توانایی دفاع از خود و سیاست انگلیسی تفرقه بیانداز و حکومت کن ، دچار یک کشتار فجیع و مظلومانه شده است و متاسفانه با سکوت عجیب و قابل تامل دنیا بر این فجایع افزوده می شود.

  وی در ادامه افزود : سکوت کشورهای اسلامی به هیچ وجه قابل قبول و توجیه نیست و باید پاسخ مناسبی به درخواست مردم مظلوم کشمیر و نامه سید علی گیلانی رهبر مبارزان کشمیر که خطاب به کشورهای اسلامی نوشته است ، داده شود.

  مدیر حوزه علمیه خواهران البرز در اشاره به نظام حاکم بر جهان گفت : اکنون ما شاهد یک نظام متوحش درجهان هستیم که تنها از انسانیت ، فریاد حقوق بشر را سر می دهد.

  وی افزود : تمامی نهادها و دستگاه هایی که ادعای حقوق بشر دارند برای به نتیجه رساندن اهداف مورد نظر استکبار عمل می کنند. به عنوان مثال احمد شهید که قرار بود گزارشی را برای ایران تنظیم کند که در این راستا دیداری را با منافقان انجام می دهد و گزارشی را که تماما بر علیه ایران است را تنظیم می کند.

  ایشان در خصوص وظیفه مسلمانان در قبال مسائلی چون کشمیر و نظایر آن گفت : همان گونه که رسول خدا ص فرمودند : من اصبح و لم یهتم به امور المسلمین فلیس بمومن ، وظیفه تمامی آزادی خواهان و مسلمانان جهان این است که با شکستن سکوت و اعتراض به مسائل رخ داده در کشمیر واکنش نشان دهند.

  حجت الاسلام بنی احمدی با در خواست از دولت مبنی بر اعتراض و واکنش نشان دادن گفت : دولت نباید در این مورد سکوت کند و با سیاست لبخند با این مسائل مهم جهان اسلام مواجه شود. تا کنون ما در مقابل اتفاقات رخ داده در جهان از مجموعه وزارت خارجه تنها سیاست لبخند را دیده ایم و این برای عزتمند بودن در جهان کافی نیست. عزت در آن است که انسان در مقابل ظلم و برای احقاق حق مظلومان بایستد .

  وی خطاب به طلاب گفت : طلاب و اشخاص دغدغه مند می توانند با ایجاد کمپین ها و فعالیت های فضای مجازی می توانند در قبال این اتفاق از خود واکنش نشان دهند و به وظیفه خود در قبال سایر مسلمانان و شیعیان عمل کنند.

  انتهای پیام/
  تاريخ ۳ مرداد ۱۳۹۵      
  ,, , ,

  شماره پیامک: 10000353817190
  ایمیل مستقیم: hadianealborz@gmail.com

  اخبار مرتبط

  

  منتظر نظر شما هستیم !