امام فرمودند : اگر می دانستم مردم این قدر مشتاقتند قطعنامه را نمی پذیرفتم | هادیان البرز
 • آرشیو
 • پیوند ها
 • درباره ما
 • خوراک RSS
 • FeedBurner
 • تماس با ما
 • پر بازدیدترین ها
  استان البرز
  پر بیننده ترین نماها
  کد خبر : 127873
  سرویس خبری: اجتماعی,اخبار ویژه,اختصاصی,اسلایدر,دفاع مقدس,سیاسی,گفتگو
  تاریخ انتشار : ۰۵ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۴:۲۳
  بنی احمدی
  چاپ خبر

  سردار مجید بنی احمدی  جانشین تیپ 10 محرم در عملیات مرصاد

  منافقان با هماهنگی صدام حسین دو عملیات جدا از هم از دو محور غرب و جنوب شروع کردند و قرار شده بود که صدام از جنوب عملیات انجام دهد تا نیروهای ایرانی را به دو گروه تقسیم کنند و نام این عملیات را فروغ جاویدان گذاشته بودند

  سردار مجید بنی احمدی  جانشین تیپ ۱۰ محرم در عملیات مرصاد در سالروز این عملیات در مصاحبه اختصاصی با «هادیان البرز»گفت : منافقان با هماهنگی صدام حسین دو عملیات جدا از هم از دو محور غرب و جنوب شروع کردند و قرار شده بود که صدام از جنوب عملیات انجام دهد تا نیروهای ایرانی را به دو گروه تقسیم کنند و نام این عملیات را فروغ جاویدان گذاشته بودند و قصد داشتند تهران را طی مدت چند روز فتح کنند .

  وی در ادامه افزود : اخبار و اطلاعات بسیار غلط و نادرستی به مسعود رجوی داده شده بود و او در این خیال بود که مردم از انقلاب خسته شده اند و در هر شهری مردم او را همراهی خواهند کرد و در جلسه توجیهی قبل از عملیات نیز پیرامون همین موضوع مشاجره لفظی بین مسعود رجوی و یکی از منافقین که از ایران تازه به آنها پیوسته بود در می گیرد.

  سردار بنی احمدی در ادامه در مورد وضعیت داخلی ایران در آن هنگام گفت : مردم از سیاسی بازی های بعضی از مسئولین خسته شده بودند و هر لحظه فکر می کردند که این جنگ خاتمه پیدا خواهند کرد. جالب آن است که آقای هاشمی رفسنجانی بعدا در خطبه های نماز جمعه تلویحا اعتراف کردند : همان گونه که من جنگ را پایان دادم کارهای دیگری را هم به پایان خواهم رساند.

  وی در مورد وضعیت کنونی مسعود رجوی گفت : مسعود رجوی در یکی از بمباران ها یا حملات موشکی سپاه ایران به کمپ اشراف کشته شده است و به دلیل اینکه جریان هایی که با رهبری رهبران دیکتاتوری ادامه پیدا می کنند به محض کشته شدن رهبر از بین می روند و ترس نابودی آنها وجود داشت ، این خبر توسط مریم رجوی و سایر رهبران این گروه مخفی شده است.

  جانشین تیپ ده محرم در عملیات مرصاد در مورد نقش مهم شهید صیاد شیرازی در این عملیات گفت : سرعت عمل و ابتکار شهید صیاد شیرازی در این عملیات بسیار تاثیر گذار بود که ایشان با کمک نیروی هوایی و بمباران های هوایی نیروهای منافقین را زمین گیر کرده و توان رزمی و نظامی آنها را به شکل قابل توجهی کم کرد. علت بغض منافقان نسبت به شهید صیاد شیرازی که منجر به شهادتش شد نیز همین بود.

  مرصاد

  وی در ادامه در مورد سیل مشتاقانی که به سمت جبهه برای مبارزه با این حملات روی آورده بودند گفت : مردم بسیار زیادی برای مقابله با این هجوم منافقین آمده بودند که در بین آنها کسانی حضور داشتند که در طی چند سال جنگ تحمیلی به جبهه ها نیامده بودند. بعدها مرحوم سید احمد خمینی گفتند که امام با دیدن این سیل مشتاقان فرموده بودند : اگر می دانستم مردم این قدر مشتاقتند قطعنامه را نمی پذیرفتم.
  تاريخ ۵ مرداد ۱۳۹۵      
  ,, ,

  شماره پیامک: 10000353817190
  ایمیل مستقیم: hadianealborz@gmail.com

  اخبار مرتبط

  

  منتظر نظر شما هستیم !