برخی از فرمایشات رهبری مغفول مانده است | هادیان البرز
 • آرشیو
 • پیوند ها
 • درباره ما
 • خوراک RSS
 • FeedBurner
 • تماس با ما
 • پر بازدیدترین ها
  استان البرز
  پر بیننده ترین نماها
  کد خبر : 127916
  سرویس خبری: اجتماعی,اخبار ویژه,اختصاصی,البرز,حجاب و عفاف,سیاسی,فرهنگی,کرج,گفتگو
  تاریخ انتشار : ۰۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۵:۳۱
  باغستانی
  چاپ خبر

  دکتر باغستانی در نشست خبری با هادیان البرز:

  دکتر باغستانی عضو شورای اسلامی شهر کرج در نشست خبری با اصحاب رسانه در جواب سوال خبرنگار هادیان البرز گفت : شورای اسلامی شهر کرج در امور فرهنگی دغدغه دارد و برای انجام کارهای فرهنگی در حوزه های مختلف مانند عفاف و حجاب و غیره رویکرد حمایتی را در پیش گرفته است و حمایت خود […]

  دکتر باغستانی عضو شورای اسلامی شهر کرج در نشست خبری با اصحاب رسانه در جواب سوال خبرنگار هادیان البرز گفت : شورای اسلامی شهر کرج در امور فرهنگی دغدغه دارد و برای انجام کارهای فرهنگی در حوزه های مختلف مانند عفاف و حجاب و غیره رویکرد حمایتی را در پیش گرفته است و حمایت خود را از نهاد ها و سازمانهای مختلفی که در زمینه های مختلف فرهنگی و هنری تخصص دارند برای انجام کارها و فعالیتهای فرهنگی استقبال می کند.

  وی در ادامه در مورد حساس بودن موضوعات فرهنگی و چند متولی بودن فرهنگ جامعه گفت : در زمینه های مختلف فرهنگی ما دارای دغدغه هستیم ولی این که در هر مورد فرهنگی باید با هم عمل کنند و چند ارگان با هم مسئول هستند ، این مورد باعث زمین ماندن بعضی از کارهای فرهنگی لازم در جامعه شده است .

  عضو شورای اسلامی شهر کرج در مورد مسئله ولنگاری فرهنگی در کرج گفت : مقام معظم رهبری از چندین سال قبل به این مسئله تصریح داشته اند که جامعه ما دچار تهاجم و شیبخون فرهنگی شده است و در صحبتهای اخیر خود نیز ایشان فرمودند که در جامعه و در زمینه فرهنگ ولنگاری وجود دارد . در زمانی که رهبری این بیانات را می فرمود خیلی ها این سخنان را شنیدند ولی در عین حال دچار غفلت بودند .

  وی در ادامه افزود : زمانی که رهبری در مورد یک مسئله ای اظهار نظر می کنند دیگر سایر مسئولین حق ندارند در برابر صحبتهای ایشان موضع گیری کنند .  ولنگاری فرهنگی چیزی است که در سطوح مختلف جامعه مشاهده می شود و این چیزی نیست که بتوان آن را کتمان کرد.
  تاريخ ۶ مرداد ۱۳۹۵      
  ,, ,

  شماره پیامک: 10000353817190
  ایمیل مستقیم: hadianealborz@gmail.com

  اخبار مرتبط

  

  منتظر نظر شما هستیم !