قراردادهای نفتی آنقدر ضعیف هستند که در دوران پهلوی این امتیازات را هم به بیگانگان نمی‌دادند | هادیان البرز
 • آرشیو
 • پیوند ها
 • درباره ما
 • خوراک RSS
 • FeedBurner
 • تماس با ما
 • پر بازدیدترین ها
  استان البرز
  پر بیننده ترین نماها
  کد خبر : 128411
  سرویس خبری: اخبار ویژه,اقتصادی,بین الملل,چندرسانه ای,سرخط اخبار,سیاسی,عکس
  تاریخ انتشار : ۲۸ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۷:۵۶
  شهریاری
  چاپ خبر

  نماینده زاهدان در نطق میان دستور:

  شهریاری گفت: با انتشار متن قراردادهای نفتی نگرانی‌هایی از ایجاد کرسنت‌های دیگر افزایش یافته است؛ این طرح‌ها آنقدر ضعیف هستند که در دوران پهلوی این امتیازات را هم به بیگانگان نمی‌دادند.

  به گزارش سرویس سیاسی هادیان البرز، حسینعلی شهریاری نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه ۲۰ مرداد) در نطق میان دستور درباره نگرانیهای نمایندگان از متن قراردادهای نفتی اظهار کرد: با انتشار متن قراردادهای نفتی نگرانیهایی از ایجاد کرسنتهای دیگر افزایش یافته است و این طرحها آنقدر ضعیف است که در دوران پهلوی این امتیازات را هم به بیگانگان نمی‌دادند.

  شهریاری

   

  وی در ادامه با اشاره به اظهارات برخی مسئولان که می‌گویند برجام باعث عزت مردم شده است، تصریح کرد: عزت این جامعه را خانواده‌های شهدا و جانبازانی که الان روی ویلچر یا در داخل آسایشگاهها که نفسهای آخرشان را می‌کشند به این کشور داده‌اند.

  نماینده زاهدان در مجلس با اشاره به سخنان روحانی که گفته برجام سایه جنگ را از روی کشور برداشته، بیان کرد: ظاهرا رئیس جمهور صحبتهای امام را فراموش کرده که فرمودند «امریکا هیچ  غلطی نمی‌تواند بکند» و امریکا حتی بعد از برجام هم گزینه‌های روی میز را بر نداشت و در حال تهدید ایران است.

  شهریاری درباره اهداف برجام گفت: هدف از برجام رفع مشکلات اقتصادی، بیکاری و خروج از رکود بود که هیچ‌کدام اتفاق نیفتاده است.

  وی خطاب به روحانی درباره عدم تحقق وعده‌هایش، تصریح کرد: آقای رئیس‌جمهور شما به استانها سفر می‌کنید و قولهایی می‌دهید اما به آنها عمل نمی‌شود و در حد گفتار درمانی است.

  نماینده زاهدان در مجلس با اشاره به گذراندن ۵۲ لایحه و قطعنامه دولت امریکا علیه ایران بعد از برجام گفت: اکثر آنها با روح برجام مغایرت دارند که باید اقدام متقابل صورت گیرد.
  تاريخ ۲۸ مرداد ۱۳۹۵      
  ,,

  شماره پیامک: 10000353817190
  ایمیل مستقیم: hadianealborz@gmail.com

  اخبار مرتبط

  

  منتظر نظر شما هستیم !