کاسبان تاریکی | هادیان البرز
 • آرشیو
 • پیوند ها
 • درباره ما
 • خوراک RSS
 • FeedBurner
 • تماس با ما
 • پر بازدیدترین ها
  استان البرز
  پر بیننده ترین نماها
  کد خبر : 128850
  سرویس خبری: اجتماعی,اخبار ویژه,اختصاصی,البرز,کرج
  تاریخ انتشار : ۲۰ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۴:۱۵
  %d8%ac%da%af%d8%b1-%d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%db%8c-%d8%b3%db%8c%d8%a7%d8%b1
  چاپ خبر

  طرح جمع آوری جگر فروشی های سیار؛

  یکی از اتفاقات و مسائلی که شبها در خیابانهای استان البرز رخ نمایی می کند و هر کس که در این استان مهمان هم باشد در اولین نگاه ، فارغ از خوب و بد آن ، توجهش را جلب می کند کاسبی های مختلف شبانگاهی است.

  به گزارش گروه خبری هادیان البرز ؛ نیروی انتظامی در طی چند روز گذشته طرحی را مبنی بر جمع آوری جگر فروشی های سیار و دست فروش کردند که این کار خود جای تشکر بسیار دارد. در ادامه گزارشی را مبنی بر اتفاقاتی که پیرامون این کاسبان شب می گذشت را تقدیم حضور می کنیم.

  یکی از اتفاقات و مسائلی که شبها در خیابانهای استان البرز رخ نمایی می کند و هر کس که در این استان مهمان هم باشد در اولین نگاه ، فارغ از خوب و بد آن ، توجهش را جلب می کند کاسبی های مختلف شبانگاهی است.

  افراد مختلف با کاسبی های متفاوت ، همزمان با تاریکی هوا و شروع شب بساط می گسترانند و کسب و کارشان را آغاز می کنند. کاسبانی که قیمت کالاهایشان را آغاز می کنند. کاسبانی که قیمت کالاهایشان ارزان تر است چرا که نه مالیاتی می دهند و نه پول اجاره ، برق ، آب و گاز و غیره ، کاسبی و درآمد خالص دارند و در این میان مغازه داران ضررکنندگان واقعی هستند و کسانی که سعی دارند به طریق قانونی به تلاش و امرار معاش بپردازند.

  خوشبختانه در هفته گذشته خبری در استان پخش شد که آن خبر بسیار مسرت بخش ، خبر جمع آوری جگر فروشی هایی بود که شبها بساط فروش آنها بسیار شلوغ می شد و گاهی باعث انسداد راههای رفت و آمدی و ایجاد ترافیک هم می شد.

  این کاسبی ها در بعضی اماکن رنگ و بوی تاریکی و کثیفی به خود می گرفت ، چرا که علاوه بر ایجاد مزاحمت و سرو صدا برای عابران و همسایگان ، بنا به گفته برخی شاهدان متاسفانه خرید و فروش مشروبات الکلی و انواع مواد های مخدر نیز صورت می گرفت .

  شکر خدا با جمع شدن این کاسبی های بی قانون ، آن کاسبی های غیر قانونی و غیر اخلاقی نیز حد اقل از ملا عام جمع شده است. بنده به شخصه شاهد آن بودم در شبی که نیور های زحمت کش انتظامی مشغول جمع آوری بساط این جگر فروشی های غیر بهداشتی و غیر قانونی بودند، درگیری و تشنج بسیاری به وجود آمد که با درایت و زحمات این نیرو ها، هیچ خللی در زندگی روزمره و آرامش مردم به وجود نیامد.
  تاريخ ۲۰ شهریور ۱۳۹۵      
  ,, ,

  شماره پیامک: 10000353817190
  ایمیل مستقیم: hadianealborz@gmail.com

  اخبار مرتبط

  

  منتظر نظر شما هستیم !