روش شعبده بازی دولت | هادیان البرز
 • آرشیو
 • پیوند ها
 • درباره ما
 • خوراک RSS
 • FeedBurner
 • تماس با ما
 • پر بازدیدترین ها
  استان البرز
  پر بیننده ترین نماها
  کد خبر : 128767
  سرویس خبری: اجتماعی,اخبار ویژه,اسلایدر,البرز,حوزه,دسته‌بندی نشده,دین و اندیشه,سرخط اخبار,سیاست خارجه,سیاسی,فرهنگی,یادداشت
  تاریخ انتشار : ۲۲ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۵:۵۱
  photo_2016-09-08_17-07-30
  چاپ خبر

  حجت الاسلام و المسلمین ابوالفضل بنی احمدی

  در زمان جنگ برای اینکه حواس دشمن را از علمیات مهم و اصلی که در دست اقدام بود منحرف نمایند در منطقه دیگری عملیات ایذایی انجام می دادند تا دشمن متوجه عملیات بزرگ و اصلی در منطقه نگردد.

  به گزارش گروه دینی هادیان البرز حجت الاسلام و المسلمین ابوالفضل بنی احمدی مدیر حوزه علمیه خواهران استان البرز در یادداشتی مبنی بر پیچیده و طولانی شدن ماجرای کنسرت ها این چنین نوشت : به یاد دارم توصیه بزرگتر ها بر این بود که مراقب کف زن ها باشید!! در هنگام تبدیل نمودن پول، اگر خواستند حواستان را پرت کنند مواظب باشید ، چرا که تصمیم دارند پولی را از شما بدزدند.
  در زمان جنگ برای اینکه حواس دشمن را از علمیات مهم و اصلی که در دست اقدام بود منحرف نمایند در منطقه دیگری عملیات ایذایی انجام می دادند تا دشمن متوجه عملیات بزرگ و اصلی در منطقه نگردد.
  حال با این دو مثالی که خدمتتان عرض نمودم رفتار دولت را از آغاز تا کنون مورد بررسی قرار می دهیم . در مسئله برجام هر جا که عبور از خط قرمز ها علنی می شد یا اینکه بحث کرسنت و جریمه های آنچنانی پیش می آمد رئیس جمهور محترم ، مردم دلسوز و ولایتمدار را بی سواد ، ترسو ، بی شناسنامه ، کاسبان تحریم و غیره خطاب نموده و به دنبال آن روزنامه های زنجیره ای و سایت های وابسته پوشش خبری می دادند و اصل قضیه به فراموشی سپرده می شد و هم اکنون نیز می بینیم وقتی امضا قرار داد fatf (که همان قرارداد ترکمان چای اما با وسعت بیشتر است ) پیش می آید باید قضیه کنسرت ها مطرح گردیده و بحث حیثیت ، آبرو ، عزت و شرف یک ملت به فراموشی سپرده شود یا اینکه وقتی بحث از خلق و خوی اشرافی گری و حقوق های نجومی بعضی از مسئولین نامحرم ( به فرموده امام راحل ) پیش می آید ارتباط به دولت قبل مطرح گردیده و فرامین رهبری و خواست مردم به کنار می رود و تازه از مفت خواران زالو صفت حقوق نجومی بگیر به عنوان ذخایر نظام تجلیل گردیده و فقط به استعفای چند نفر بسنده می نمایند درصورتی که باید این از خدا بی خبران ، محاکمه ، عزل از تصدی مسئولیت ، زندانی و یا به عنوان مفسد اقتصادی اعدام می گردیدند.
  با تمام آنچه که گذشت آنچه به نظر می رسد این است که بالاترین سطح بی احترامی به شعور سیاسی مردم فهیم ، انقلابی و شهید پرور ایران اسلامی می تواند همین باشد و راه حل آن این است که بعضی از دولتمردان (!) به مانند کبک سرخود را در برف نبرده و بدانند که این نوع ترفند های کهنه و نخ نما دیگر جایی برای طرح در این جامعه فهمیده را ندارد.
  تاريخ ۲۲ شهریور ۱۳۹۵      
  ,, , ,

  شماره پیامک: 10000353817190
  ایمیل مستقیم: hadianealborz@gmail.com

  اخبار مرتبط

  

  منتظر نظر شما هستیم !