تاکید شهردار چهارباغ بر ضرورت ساماندهی تقاطع های غیرهمسطح راه آهن | هادیان البرز
 • آرشیو
 • پیوند ها
 • درباره ما
 • خوراک RSS
 • FeedBurner
 • تماس با ما
 • پر بازدیدترین ها
  استان البرز
  پر بیننده ترین نماها
  کد خبر : 128979
  سرویس خبری: اجتماعی,اخبار ویژه,اختصاصی,اقتصادی,البرز,چهارباغ
  تاریخ انتشار : ۲۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۵:۳۶
  %d9%85%d8%ac%d8%aa%d8%a8%db%8c-%d8%b9%d8%b3%da%af%d8%b1%db%8c
  چاپ خبر

  شهردار چهارباغ :

  شهردار چهارباغ بر ضرورت ساماندهی تقاطع های غیرهمسطح راه آهن در این شهر به منظور کاهش مشکلات مردم در این زمینه، تاکید کرد.

  به گزارش گروه اجتماعی هادیان البرز به نقل از ایرنا؛ شهردار چهارباغ بر ضرورت ساماندهی تقاطع های غیرهمسطح راه آهن در این شهر به منظور کاهش مشکلات مردم در این زمینه، تاکید کرد.

  مجتبی عسگری در نشست بررسی مشکلات پل های زیر گذر و روگذر راه آهن در محدوده این شهر که با حضور مسئولان شهر و شهرداری برگزار می شد، درباره مشکلات مربوط به پل های زیرگذر راه آهن در ورودی های چهارباغ و اقدسیه و همچنین پل روگذر بلوارپیام جاده قزل حصار، گفت: با توجه افزایش حجم تردد و بالابودن بار ترافیکی در مسیرهای یاد شده و انسداد مکرر آنها بر اثر تصادفات، برای حل این معضل باید نسبت به دو بانده کردن ۲ خط رفت وبرگشت اقدام شود.

  عسگری در ادامه افزود: باعنایت به افزایش جمعیت با احتساب واگذاری مسکن مهر شهرک ابریشم و وجود شرکت ها، صنایع و قطب کشاورزی و تردد وسایط نقلیه سنگین در این سه مسیر و شرایط جغرافیایی شهرچهارباغ امید آن داریم تا مسئولان راه آهن جمهوری اسلامی با اجرای طرح تعریض دوپل زیرگذر اقدسیه و چهارباغ واحداث زیرگذر مناسب در بلوار پیام و همچنین تکمیل وراه اندازی ایستگاه کردان موافقت ونتیجه رابه شهرداری اعلام کنند.

  محمدحسین عالم زاده انصاری نماینده راه آهن استان تهران نیز در این نشست، گفت: یکی از سیاست های راه آهن ارائه خدمات مطلوب به هموطنان است و تعریض واحداث پل های زیرگذر با عنایت به افزایش جمعیت وترافیک بالادرمسیرهای ذکرشده نسبت به انعکاس موضوع برای تصمیم گیری نهایی با مسئولین امر اقدام و نتیجه درآینده نزدیک اعلام خواهد شد.
  تاريخ ۲۵ شهریور ۱۳۹۵      
  ,, ,

  شماره پیامک: 10000353817190
  ایمیل مستقیم: hadianealborz@gmail.com

  اخبار مرتبط

  

  منتظر نظر شما هستیم !