برگزاری کارگاه های آموزشی مددجویان کمیته امداد در ساوجبلاغ | هادیان البرز
 • آرشیو
 • پیوند ها
 • درباره ما
 • خوراک RSS
 • FeedBurner
 • تماس با ما
 • پر بازدیدترین ها
  استان البرز
  پر بیننده ترین نماها
  کد خبر : 128985
  سرویس خبری: اجتماعی,اخبار ویژه,اقتصادی,البرز,ساوجبلاغ
  تاریخ انتشار : ۲۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۵:۴۲
  %da%a9%d9%85%db%8c%d8%aa%d9%87-%d8%a7%d9%85%d8%af%d8%a7%d8%af
  چاپ خبر

  مدیر کمیته امداد شهرستان ساوجبلاغ گفت:

  کارگاه آموزشی مددجویان تحت پوشش این شهرستان در دو گروه ۲۵۰ نفره به منظور احیاء فرهنگ کار برگزار می شود.

  به گزارش گروه اجتماعی هادیان البرز به نقل از ایرنا ؛ مدیر کمیته امداد شهرستان ساوجبلاغ گفت: کارگاه آموزشی مددجویان تحت پوشش این شهرستان در دو گروه ۲۵۰ نفره به منظور احیاء فرهنگ کار برگزار می شود.

  شاپور قاسمی شیخ طبقی ، اظهار داشت: کمیته امداد به منظور احیای فرهنگ کار و پایدار سازی مشاغل، آشنایی با قوانین ومقررات اصناف، ایجاد شغل برگزاری کارآفرینی کارگاه آموزشی را برای مددجویان تحت پوشش خود در نظرگرفته است.

  وی افزود: برگزاری این دوره های آموزشی باعث شکوفایی اقتصادی و پایداری مشاغل است.

  این مقام مسئول کمیته امداد ساوجبلاغ تصریح کرد: فراهم کردن زمینه اشتغال و خودکفایی مددجویان زیرپوشش کمیته امداد و افراد بی بضاعت شهرستان از اولویت های کاری این نهاد مقدس است

  مدیر کمیته امداد شهرستان ساوجبلاغ گفت : ایجاد اشتغال یکی از دغدغه های اصلی مسئولان این نهاد است چرا که صیانت از تحکیم خانواده، احیای عزت نفس و کرامت خانواده ها و ریشه کن کردن فقر از ویژگی های مهم در بحث توانمندسازی خانواده های کمیته امداد است.

  قاسمی شیخ طبقی خاطرنشان کرد : آموزشهای در نظر گرفته شده برپایه آموزشهای کوتاه مدت وبلند مدت بوده که آموزش کوتاه مدت برای ۲ هزار نفر در نظرگرفته شده و آموزش بلند مدت برای ۳۰۰ نفر با بیش از ۸۰ ساعت آموزش وباهدف کارآفرینی و حرفه آموزی می باشد.

  وی درپایان با بیان اینکه با سیاست کمیته امداد سالیانه ۵ در صد مددجویان با ایجاد اشتغالی که این اداره فراهم می آورد از چرخه حمایت خارج می شوند گفت : در این راستا کمیته امداد ۵۰ میلیارد ریال از محل تسهیلات این اداره برای اشتغال مددجویان در نظرگرفته است.
  تاريخ ۲۵ شهریور ۱۳۹۵      
  ,, ,

  شماره پیامک: 10000353817190
  ایمیل مستقیم: hadianealborz@gmail.com

  اخبار مرتبط

  

  منتظر نظر شما هستیم !