نشست شورای ترافیک ساوجبلاغ برگزار شد | هادیان البرز
 • آرشیو
 • پیوند ها
 • درباره ما
 • خوراک RSS
 • FeedBurner
 • تماس با ما
 • پر بازدیدترین ها
  استان البرز
  پر بیننده ترین نماها
  کد خبر : 128988
  سرویس خبری: اجتماعی,اخبار ویژه,اختصاصی,البرز,ساوجبلاغ
  تاریخ انتشار : ۲۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۵:۴۵
  %d8%b3%d8%a7%d9%88%d8%ac%d8%a8%d9%84%d8%a7%d8%ba
  چاپ خبر

  ویژه بازگشایی مدارس

  فرماندارساوجبلاغ دراین نشست خواستار آماده سازی معابر وحاشیه مدارس برای آغاز سال تحصیلی جدید برای رفت وآمد بدون مخاطره دانش آموزان شد.

  به گزارش گروه اجتماعی هادیان البرز به نقل از ایرنا ؛ نشست شورای ترافیک ویژه بازگشایی مدارس روز پنجشنبه با حضور فرماندار شهرستان ساوجبلاغ و دیگر اعضا، برگزار شد.

  فرماندارساوجبلاغ دراین نشست خواستار آماده سازی معابر وحاشیه مدارس برای آغاز سال تحصیلی جدید برای رفت وآمد بدون مخاطره دانش آموزان شد.

  ابوالقاسم پالیزگیر گفت: اجرای طرح های ایمنی وبرنامه ریزی برای ایجاد ترافیک روان وبدون خطر برای آمد وشد دانش آموزان تاثیر بسزایی درتامین امنیت جانی آنان خواهد داشت.

  پالیزگیر همچنین در ادامه به همکاری همه دستگاه های ذیربط و متولی درامر مناسب سازی معابر تاکید کرد و افزود: نباید درخصوص برخی از نقایص فقط یک اداره را مورد مواخذه قرار دهیم، بلکه با مطالعه مشکلات علت را بیابیم و در رفع آن با کمک همدیگربکوشیم.

  فرماندارساوجبلاغ با تقدیر از عملکرد شهرداری هشتگرد دراحداث ومناسب سازی پیاده روبرای معلولین، افزود: در خصوص مواردی که کمیته مناسب سازی مصوب می کند، باید عملیاتی شود و در صورت استنکاف هر دستگاهی از اجرای آن باید کمیته حقوقی وارد عمل شده و از طریق حقوقی پیگیری وعمل کند.

  وی گفت: کمیته مناسب سازی باید بازدیدهای مستمر را از شهرها ومناطق مختلف برنامه ریزی کرده و انجام دهد و گزارش آن را به شهرداری ها ارائه کند تا با اولویت بندی عملیاتی شوند.

  پالیزگیر افزود:این کارها در روستاها هم باید اعلام شود، چون بسیاری از روستاهای ما درحال اجرای طرح های عمرانی هستند و زمان پیش بینی مناسب سازی معابر و خیابان ها است تا بعدها دوباره کاری انجام نشود.

  وی همچنین از شهرداران خواست تا گزارش عملکرد خود را به طور مرتب به کمیته ارسال نموده و در کلیه جلسات کارگروه از نظرات پلیس راهنمایی ورانندگی به لحاظ اعمال چارچوب ها و استانداردهای لازم استفاده شود تا با مشکلات بعدی مواجه نشویم.

  فرماندارساوجبلاغ به سفر رئیس جمهوری به استان البرز، گفت: کلیه دستگاه ها باید برای این رویداد مهم واستقبال با شکوه آماده شوند تا میزبان خوبی برای نمایندگان هیات دولت دراین شهرستان باشیم.
  تاريخ ۲۵ شهریور ۱۳۹۵      
  ,, ,

  شماره پیامک: 10000353817190
  ایمیل مستقیم: hadianealborz@gmail.com

  اخبار مرتبط

  

  منتظر نظر شما هستیم !