خار در چشم و استخوان در گلو ایستاده ایم | هادیان البرز
 • آرشیو
 • پیوند ها
 • درباره ما
 • خوراک RSS
 • FeedBurner
 • تماس با ما
 • پر بازدیدترین ها
  استان البرز
  پر بیننده ترین نماها
  کد خبر : 128997
  سرویس خبری: اجتماعی,اخبار ویژه,اسلایدر,البرز,حوزه,سرخط اخبار,سیاست خارجه,سیاسی,یادداشت
  تاریخ انتشار : ۲۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۶:۰۱
  %d8%a8%d9%86%db%8c-%d8%a7%d8%ad%d9%85%d8%af%db%8c1
  چاپ خبر

  یکی از افتخارات ملت غیور و انقلابی ایران در دفاع از کیان ایران اسلامی ، ۸ سال دفاع مقدس بود که مردم فهیم و ولایت مدار ایران اسلامی به رهبری زعیم عالیقدر جهان اسلام ، امام راحل این جنگ نا برابر را اداره نموده و حتی یک وجب از خاک مقدس جمهوری اسلامی را از دست ندادند.

  به گزارش گروه سیاسی هادیان البرز حجت الاسلام بنی احمدی یک از روحانیون جانباز و یادگاران بسیجی جنگ تحمیلی در یادداشتی یادآوری ولایت مدار بودن مردم فهیم ایران اسلامی این گونه نوشت :

  یکی از افتخارات ملت غیور و انقلابی ایران در دفاع از کیان ایران اسلامی ، ۸ سال دفاع مقدس بود که مردم فهیم و ولایت مدار ایران اسلامی به رهبری زعیم عالیقدر جهان اسلام ، امام راحل این جنگ نا برابر را اداره نموده و حتی یک وجب از خاک مقدس جمهوری اسلامی را از دست ندادند.

  به یاد داریم مردم به مثابه مومنین در این آیه شریفه « ان الله اشتری من المومنین باموالهم و انفسهم بان لهم الجنه » جان عزیزترین کسان و اموال خود را در دفاع مقدس به درگاه خداوند تقدیم کردند چرا که آنان به آیه « انما نطعمکم لوجه الله » ایمان داشته و برای جلب رضایت خداوند و بدون هیچ چشم داشتی این کار را انجام می دادند « لا نرید منکم جزاء و لا شکورا » ، تا این انقلاب که بر گرفته از شور و شعور حسینی است باقی بماند چرا که اعتقاد داشته و دارند که این انقلاب زمینه ساز قیام حضرت مهدی ( عج ) است و جان و مال در این راه ارزشی ندارد.

  به یاد داریم که خاطره گویان (!) در خطبه های نماز نماز جمعه از خیانت سلاطین گذشته می گفتند که از ترس یا تطمیع ، با گرفتن کشتی کشتی دختران زیبا روی برای حرمسراهای خود مناطق مهمی از ایران اسلامی را بخشیده اند.

  نکته  قابل توجه اینجا است که دنیا شاهد آن است که مردم غیور، انقلابی و ولایت مدار ما ذره و سر سوزنی از وفاداری به این نظام مقدس کم نگذاشته و با نثار جان و مال خود تا قیام حضرت مهدی (عج) پای این انقلاب ایستاده اند. حال چه شده است که بعضی ها غیرت، عزت و هستی این ملت فهیم و انقلابی را معامله نموده اند؟ و در ازای آن چه چیزی را بدست آورده اند ؟ آنچه که به نظر می رسد در این معامله اگر سودی هم بوده برای بعضی از مسئولین چند ملیتی و جواسیس خود فروخته بوده است و این ملت غیور کاملا متضرر هستند .

  توصیه بنده به عنوان یک از آحاد دلواپس جامعه این است که باید از خروش انقلابی توده ها ی ولایتمدار ایران اسلامی ترسید، چرا که اگر سکوتی هست از باب عدم فهم انقلابیون نیست، بلکه فرمان به خویشتن داری از جانب مولا و مقتدایمان سید علی خامنه ای است که  خار در چشم و استخوان در گلو ایستاده ایم و الا … .
  تاريخ ۲۵ شهریور ۱۳۹۵      
  ,

  شماره پیامک: 10000353817190
  ایمیل مستقیم: hadianealborz@gmail.com

  اخبار مرتبط

  

  منتظر نظر شما هستیم !