افزایش 60 درصدی کشف کالاهای قاچاق در البرز | هادیان البرز
 • آرشیو
 • پیوند ها
 • درباره ما
 • خوراک RSS
 • FeedBurner
 • تماس با ما
 • پر بازدیدترین ها
  استان البرز
  پر بیننده ترین نماها
  کد خبر : 129014
  سرویس خبری: اجتماعی,اخبار ویژه,اقتصادی,البرز
  تاریخ انتشار : ۲۷ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۲:۲۵
  %d8%b9%d9%84%db%8c-%d8%a7%da%a9%d8%a8%d8%b1-%d8%b2%d8%a7%d8%b1%d8%b9%db%8c-%d9%86%da%98%d8%a7%d8%af
  چاپ خبر

  علی اکبر زارعی نژاد :

  دبیر هماهنگی، برنامه ریزی و نظارت کمیسیون مبارزه باقاچاق کالا و ارز استان البرز گفت: بر اساس آمار، میزان کشف کالاهای قاچاق دراین استان در مقایسه با سال گذشته از رشد ۶۰ درصدی برخوردار بوده است.

  به گزارش گروه اجتماعی هادیان البرز  به نقل از ایرنا ؛ دبیر هماهنگی، برنامه ریزی و نظارت کمیسیون مبارزه باقاچاق کالا و ارز استان البرز گفت: بر اساس آمار، میزان کشف کالاهای قاچاق دراین استان در مقایسه با سال گذشته از رشد ۶۰ درصدی برخوردار بوده است.

  علی اکبر زارعی نژاد روز شنبه درنشست کمیسیون مبارزه باقاچاق کالا و ارز در استان البرز، افزود: برای مبارزه هرچه بیشتر با این پدیده مخرب اقتصادی سه رویکرد ویژه در شش ماه دوم سال جاری مد نظر قرار گرفته است.

  وی ادامه داد: اشراف هرچه بیشتر بر مسیرها و محورهای ارتباطی، ایجاد قرارگاه عملیاتی، نظارت بیشتر بر سطح عرضه از رویکردهای مهم دراین زمینه به شمارمی رود.

  زارعی نژاد گفت: امروز درجهت حمایت هرچه بیشتر از تولید و بهبود چرخه اقتصادی کشور درصدد هستیم تا با مبارزه قاچاق کالا گام های موثری را برداریم که طرح های نظارتی و عملیاتی بسیاری دراین زمینه مورد توجه قرار گرفته است.

  وی خاطرنشان کرد: اکنون ۸۰درصد برنامه ها دراین زمینه دراستان البرزعملیاتی شده و با هجمه ای که در زمینه قاچاق کالا شاهد هستیم، طرح های آسیب شناسی نیز مد نظر است.

  این مسئول اظهار کرد: با نشست های کارگاهی تلاش شده تا دستگاه های اجرایی هرچه بیشتر با ابعاد این پدیده مخرب اقتصادی آشنا شوند و بسترسازی های لازم صورت گرفته است .

  زارعی نژاد ادامه داد: براساس بررسی ها ارزش ریالی کشفیات کالاهای قاچاق سالجاری در استان البرز حدود ۵۰۰میلیارد ریال است که مصوباتی را برای مبارزه هرچه بیشتر با این پدیده داشته ایم .

  وی اضافه کرد: قرارگاه عملیاتی کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان البرز در جهت حمایت از تولید با برگزاری نشست های مختلف درصدد کاهش و مقابله با پدیده قاچاق کالا است .

  وی یادآورشد: درسالجاری ۱۵۷ فقره پرونده در تعزیرات حکومتی و ۱۲۷ فقره پرونده نیز در پلیس مبارزه با قاچاق کالا تشکیل شده است.

  انتهای پیام/
  تاريخ ۲۷ شهریور ۱۳۹۵      
  ,, ,

  شماره پیامک: 10000353817190
  ایمیل مستقیم: hadianealborz@gmail.com

  اخبار مرتبط

  

  منتظر نظر شما هستیم !