نمایشگاه عفاف و حجاب در فردیس گشایش یافت | هادیان البرز
 • آرشیو
 • پیوند ها
 • درباره ما
 • خوراک RSS
 • FeedBurner
 • تماس با ما
 • پر بازدیدترین ها
  استان البرز
  پر بیننده ترین نماها
  کد خبر : 129008
  سرویس خبری: اجتماعی,اخبار ویژه,اسلایدر,اقتصادی,البرز,حجاب و عفاف,دین و اندیشه,فردیس,فرهنگی
  تاریخ انتشار : ۲۷ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۱:۴۸
  %d9%81%d8%b1%d8%af%db%8c%d8%b3-%d9%86%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%ad%d8%ac%d8%a7%d8%a8
  چاپ خبر

  با حضور فرماندار فردیس

  نمایشگاه عفاف و حجاب با عنوان پوشش فاخر ایرانی شامگاه پنجشنبه با حضور فرماندار و دیگر مسئولان این شهرستان در پارک تندرستی فردیس گشایش یافت.

  به گزارش گروه اجتماعی هادیان البرز  به نقل از ایرنا ؛ نمایشگاه عفاف و حجاب با عنوان پوشش فاخر ایرانی شامگاه پنجشنبه با حضور فرماندار و دیگر مسئولان این شهرستان در پارک تندرستی فردیس گشایش یافت.

  فرماندار فردیس در آیین گشایش این نمایشگاه گفت: طبق برنامه ریزی فرمانداری این شهرستان بتواند در راستای آرامش بخشیدن به جامعه اقداماتی را انجام بدهد یکی از این اقدامات موضوع حجاب است.

  علی قنبر زمانی افزود: اگر بتوانیم این پوشش برای شهروندان به گونه ای جای بیندازیم تا با پوشش مناسب در جامعه حضور پیدا کنند باعث آرامش جامعه می شود.

  وی اظهار کرد: برای این موضوع نشستهای متعددی در فرمانداری برگزارشد و همینطور در شورای فرهنگ عمومی شهرستان مصوب شد که اداره ارشاد فردیس یک کار فرهنگی با برگزاری نمایشگاه انجام بدهد.

  فرماندار فردیس گفت: سعی شد تا در این فضا کار فرهنگی صورت گیرد و فروش کالا نباشد بلکه هدف برگزاری این نمایشگاه بتواند یک پوشش مناسب را برای شهروندان به نمایش بگذارد و هر کسی با سلیقه خود هر نوع لباسی را که می خواهد انتخاب و با شناسایی کد لباسها بتواند به تولیدکننده یا عرضه کننده آن مراجعه و لباس را تهیه کند.

  زمانی افزود: ما بدنبال این هستیم با راه اندازی این گونه نمایشگاه به شهروندان این پیام را برسانیم که با پوشش مناسب در عرصه اجتماع حضور پیدا کنند.

  رییس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان فردیس نیز گفت: همه مسئولان این شهرستان توان خود را برای برگزاری هر چه بهتر این نمایشگاه گذاشتند تا این نمایشگاه برپا شود.

  جان محمد خوب پور افزود: برگزاری نمایشگاه عفاف و حجاب در شورای فرهنگ عمومی شهرستان مصوب شد علیرغم کمی و کاستی ها این نمایشگاه برگزار شد.

  وی اظهار کرد: این نمایشگاه دارای ۲۰ غرفه با برندهای معروف پوشاک در طرح های مختلف تولیدی که متقاضی این طرح ها می تواند طرح خود را مطالبه کند.

  خوب پور گفت: با همکاری ادارات و نهادهای این شهرستان کار محتوائی در عفاف و حجاب انجام شد که در معرض دید عموم بگذارند.

  رییس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان فردیس گفت: در کنار نمایشگاه برنامه های جنبی ویژه کودکان،اجرای تئاتر،موسیقی،مسابقات در بخش اقتصاد مقاومتی برگزار و به نفرات برتر جوایزی اهداء خواهد شد.
  تاريخ ۲۷ شهریور ۱۳۹۵      
  ,, ,

  شماره پیامک: 10000353817190
  ایمیل مستقیم: hadianealborz@gmail.com

  اخبار مرتبط

  

  منتظر نظر شما هستیم !