263 نفر از مددجویان ندامتگاه مرکزی کرج به مرخص رفتند | هادیان البرز
 • آرشیو
 • پیوند ها
 • درباره ما
 • خوراک RSS
 • FeedBurner
 • تماس با ما
 • پر بازدیدترین ها
  استان البرز
  پر بیننده ترین نماها
  کد خبر : 129072
  سرویس خبری: اجتماعی,اخبار ویژه,اختصاصی,اسلایدر,البرز,سرخط اخبار
  تاریخ انتشار : ۰۲ مهر ۱۳۹۵ - ۰۵:۱۸
  %d8%b2%d9%86%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a7%d9%84%d8%a8%d8%b1%d8%b2
  چاپ خبر

  سرپرست اجرای احکام ندامتگاه مرکزی کرج ؛

  به مناسبت اعیاد قربان و غدیر خم و همچنین دهه ولایت ، ۲۶۳ نفر از مددجویان ندامتگاه مرکزی کرج به مرخص رفتند.

  به گزارش گروه اجتماعی هادیان البرز  به نقل از ایرنا ؛ سرپرست اجرای احکام ندامتگاه مرکزی کرج با بیان اینکه اعطای مرخصی های مناسبتی در جامعه پذیر شدن زندانیان تاثیر بسزایی دارد، گفت: به مناسبت اعیاد قربان و غدیر خم و همچنین دهه ولایت ، ۲۶۳ نفر از مددجویان ندامتگاه مرکزی کرج به مرخص رفتند.

  علیرضا آرامش افزود: به مناسبت اعیاد قربان و غدیر و همچنین دهه ولایت ، با موافقت دادستان های عمومی و انقلاب شهرستان های کرج ، فردیس ، نظرآباد ، هشتگرد با توجه به آثار مثبت و سازنده حضور زندانیان در کنار خانواده در این ایام معنوی، مرخصی ۱۰ روزه به ۲۶۳ نفر از زندانیان واجد شرایط که حضوری مثبت در فعالیت های فرهنگی تربیتی داشته اند اعطا شد.

  وی گفت: اعطای مرخصی به زندانیان در ایام معنوی علاوه بر تشویق سایر زندانیان به حضور در برنامه های فرهنگی تربیتی، آرامش روحی و روانی زندانیان را نیز در پی خواهد داشت.

  سرپرست اجرای احکام ندامتگاه مرکزی کرج در خصوص تاثیر مرخصی ها در بازگشت و جامعه پذیری زندانیان به جامعه افزود: از آنجا که اعطای مرخصی به زندانیان در بازسازگاری اجتماعی آنان تأثیر مثبت داشته و این امر به لحاظ برقراری روابط عاطفی بین زندانیان و خانواده آنان موجب ایجاد آرامش روحی و روانی برای مددجویان و کاهش آسیب های اجتماعی آنها می شود.

  آرامش افزود: از سوی دیگر بی توجهی به آن، سبب افزایش ناهنجاری ها ورفتار های خشن زندانیان و تراکم گسترده جمعیت زندان ها می شود لذا این ندامتگاه نیز به مناسبت های مختلف و بر اساس بخشنامه ها و دستورالعمل های سازمانی زندانیان واجد الشرایط و با هماهنگی دادستانهای شهرستانهای استان آنها را به مرخصی اعزام نمود تا به این ترتیب موجبات تسریع در روند اصلاح و تربیت آنان فراهم شود.
  تاريخ ۲ مهر ۱۳۹۵      
  ,,

  شماره پیامک: 10000353817190
  ایمیل مستقیم: hadianealborz@gmail.com

  اخبار مرتبط

  

  منتظر نظر شما هستیم !