اگر دشمنان قسم‌خورده ایران یک‌درصد احتمال پیروزی می‌دادند در حمله به ما درنگ نمی‌کردند | هادیان البرز
 • آرشیو
 • پیوند ها
 • درباره ما
 • خوراک RSS
 • FeedBurner
 • تماس با ما
 • پر بازدیدترین ها
  استان البرز
  پر بیننده ترین نماها
  کد خبر : 129122
  سرویس خبری: اجتماعی,اخبار ویژه,اسلایدر,اقتصادی,رهبری معظم انقلاب اسلامی,سرخط اخبار,علمی,فرهنگی
  تاریخ انتشار : ۰۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۱
  %da%af%d9%84%d9%be%d8%a7%db%8c%da%af%d8%a7%d9%86%db%8c
  چاپ خبر

  رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب:

  رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب گفت: اگر دشمنان قسم‌خورده ایران درصدی احتمال می‌دادند که پیروز شوند در حمله به ما لحظه‌ای درنگ نمی‌کردند.

  به گزارش گروه اجتماعی هادیان البرز به نقل از خبرگزاری تسنیم، ۲۰۰ مدرسه برکت با یک‌هزار و ۳۰۰ کلاس درس و اعتباری بالغ بر یک‌هزار و سیصد میلیارد ریال همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید به بهره‌برداری رسید و به‌عنوان هدیه مقام معظم رهبری به دانش‌آموزان مناطق محروم در اختیار وزارت آموزش و پرورش قرار گرفت.

  حجت‌الاسلام گلپایگانی رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب در مراسم افتتاح همزمان ۲۰۰ مدرسه برکت در مناطق محروم کشور با اشاره به واقعه غدیر اظهار کرد: غدیر حتی در جوامع شیعه و ارادتمندان اهل بیت غریب است؛ هویت، شناسنامه و آنچه داریم از واقعه غدیر است.

  وی افزود: در دوران دفاع مقدس جهان استکبار با تمام قوا مقابل ایران ایستاد و از دشمن ما حمایت کرد، حتی حکومت‌های مرتجع منطقه کمک‌های مادی و معنوی به دشمن ایران را دریغ نکردند تا چراغ سوزان امیرالمؤمنین(ع) در ایران را که تلاش می‌کند ظلمت و تاریکی را محو کند، خاموش کنند و کار به جایی رسیده بود که حتی از فروش سیم خاردار به ایران خودداری می‌کردند.

  رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب گفت: به یاد داریم که دزفول در دوران جنگ چه کشید، این شهر در بیشتر شب‌ها زیر شلیک موشک‌های ویرانگر بود اما مردم آن مقاومت کردند.

  گلپایگانی با اشاره به اینکه تجاوز دشمن منحصر به مناطق مرزی نبود، عنوان کرد: در تهران نیز بسیاری از مردم زیر حملات موشکی رژیم بعث جان باختند.

  وی مطرح کرد: مردم ایران ۸ سال با تمام سختی‌ها و محرومیت‌ها ساختند و به استکبار اعلام کردند که تسلیم نمی‌شوند تا جایی که سازمان ملل مجبور شد صدام را به‌عنوان شروع‌کننده جنگ معرفی کند و پس از آن جنگ خاتمه یافت.

  رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب با اشاره به اینکه شرایط امروز کشور با زمان شروع جنگ قابل مقایسه نیست، بیان کرد: اگر دشمنان قسم خورده کشور درصدی احتمال می‌دادند پیروز می‌شدند در حمله به ما درنگ نمی‌کردند، اما چه‌چیزی مانع آنها شده است؟

  گلپایگانی ادامه داد: همه ما منظره به‌یادماندنی‌ای را که سربازان ابرقدرت پوشالی در مقابل سربازان ایرانی در منطقه خلیج فارس به زانو درآمدند به یاد داریم. این موضوع از قدرت ایران حکایت دارد.

  وی با بازگویی جمله‌ای از رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه عده‌ای تصور می‌کنند ترویج شیعه یعنی به مقدسات دیگر فرقه‌های اسلامی توهین کنند و اینها شیعیان انگلیسی هستند، گفت: اتحاد نیاز جوامع اسلامی است.

  رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب بیان کرد: به خانواده‌ها و معلمان توصیه می‌کنم تا خطبه پیامبر در غدیر را برای دانش‌آموزان بیان کنند چرا که حاوی نکات ارزشمندی است.

  گلپایگانی افزود:‌ این مدارس برای پیمودن راه حضرت علی(ع) افتتاح می‌شود و باید تلاش کرد تا بر دانش و تقوای دانش‌آموزان اضافه کنیم چرا که ایران نیازمند دانشمندان متدین است و دانش‌آموزان امروز افرادی هستند که در آینده زمام کشور را به‌دست می‌گیرند.

  وی با اشاره به اینکه حکومت اسلامی «فامیلی» نیست، ابراز کرد: شهید رجایی و باهنر چه‌کسانی بودند؟ آنها یک معلم بودند بنابراین مسئولان بدانند که همیشه نوبت ما نیست و اگر امروز برحسب اتفاق در مسئولیتی قرار گرفته‌ایم توجه داشته باشیم دانش‌آموزان به‌عنوان امانت‌هایی در دست ما هستند که باید نسبت به تربیت و تدین آنها حساس باشیم.

  انتهای پیام/*
  تاريخ ۴ مهر ۱۳۹۵      
  ,, ,

  شماره پیامک: 10000353817190
  ایمیل مستقیم: hadianealborz@gmail.com

  اخبار مرتبط

  

  منتظر نظر شما هستیم !